Kudüs Gönüllüleri'nden 103 Amiral Bildirisi Tepkisi

Kudüs Gönüllüleri'nden 103 Amiral Bildirisi Tepkisi
Sosyal medyada paylaş: Facebook Twitter Whtasapp

Kudüs Gönüllüleri'nden 103 Amiral Bildirisi Tepkisi

Açıklamanın tam metni:

EMEKLİ AMİRALLERİN BİLDİRİSİ ABD-İSRAİL ÇIKARLARI İÇİNDİR

Emekli 103 amiralin gece yarısı yayınladıkları bildiri, bundan önceki darbecilerin ve darbe teşebbüsçülerinin yayınladıkları bildirinin güncel yeni bir versiyonu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Her zaman olduğu gibi çıkarlarının tehlikeye girdiğini gören küresel emperyalist ve siyonistler, içimizdeki uzantıları eliyle Türkiye'de derin bir kriz çıkarmak, toplumsal gerginliklere yol açmak ve seçilmiş cumhurbaşkanını hukuk dışı yollarla alaşağı etmeye kalkmak için iplerini elllerinde tuttuğu emekli amirallerin eliyle yeni bir kart daha açmıştır.

Bu güdümlü amiraller tarafından yazılıp gece yarısı yayınlanan bildiri ile, Tel Aviv'de yine aynı vakitlerde Jerusalem Post internet sitesinde yayınlanan bir "başyazı"da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ve Türkiye'nin dış politikasının hedefe konulması, ortada ortak bir strateji ile küresel ve bölgesel bir koordinasyon olduğunun bir delili olarak kendini göstermektedir.

Geçmişte 28 Şubat döneminde de aynı küresel ve bölgesel şer odaklarının ülkemizdeki işbirlikçi unsurları ve satılık odakları eliyle gerçekleştirilen post-modern darbe örneğinde olduğu gibi, ilgisiz ve temelsiz gerekçelere dayalı olarak Türkiye siyasetini dizayn etmeye kalkmak, 28 Şubat darbecilerinin diliyle "demokrasiye balans ayarı çekmek" Amerikan emperyalizminin ülkemize yönelik sürdürdüğü darbeci, müdahaleci ve sömürgeci siyasetinin güncel bir tezahürüdür. Sahne önünde eline kaleme alıp imza atan emekli amiraller görünse de, bu grişimin patronu ve direktörü doğrudan Washington-Londra-Tel Aviv şer ekseni olduğunda hiç bir kuşkumuz yoktur.

15 Temmuz darbesinde de aynı senaryo uygulamaya konulmak istenmiş, ama milletimizin gösterdiği emsalsiz ve destansı bir direniş bu meşum ve hain girişimi hüsrana uğratmıştı. Küresel emperyalizm ve siyonizm amaçladıkları hedefleri gerçekleştirememenin hıncı ve hırçınlığıyla aradan geçen yıllar sonrasında bu kez temelsiz, ilgisiz ve tamamen kurgusal gerekçeler üzerinden başını delikten çıkıp zehirli dilini bir kez daha göstermiştir.

Başka ülkelere savaş uçakları, bombalar ve tanklar ile "demokrasi" ve "insan hakları" götürmeye kalkışıp yüzbinlerce masum sivil insanı katlleden Amerika, aslında halkın iradelerine ve seçilmiş hükümetlerine karşı sürekli sabotaj, kriz, müdahale ve darbe ile kumpas kuran, hükümetler yıkan ve yerine işbirlikçi unsurlarını getirip dayatan zorba, yağmacı, sömürgeci bir rejimdir. İran'da, Filistin'de, Türkiye'de, Venezulella'da, Bolivya'da halk iradelerine karşı ortaya koyduğu müdahaleciliği, bu Amerikan emperyalizminin değişmeyen iğrenç yüzünü göstermektedir.

Bugün ipleri Washington ve Tel Aviv'in elinde olan birtakım vesayet sevdalısı satılık unsurların patronlarının talimatı üzerine ülke siyasetine balans çekmeye kalması da, işbirlikçiliğin, ihanetin ve uşaklığın en kirli bir göstergesidir. 

Bu vesileyle, bu hain girişimi, emperyalizm ve siyonizmin çıkarları adına bir 'vekalet savaşı' olarak gördüğümüzü ve şiddetle telin ettiğimizi belirtiyor, her zaman savunduğumuz üzere, batmakta olan Titanik'ten farksız Amerikan emperyalizminin bir kez daha ağır bir hüsrana uğrayacağına inanıyoruz.

İnanıyoruz ki, halkımız bir bütün olarak, küresel emperyalizminin yönettiği böylesi haince girişimlerin karşısında bir dağ gibi çıkacak, dimdik duracak ve asla bu ihanetlere geçit vermeyecektir.

Merhum Mehmed Akif'in "Siper et gövdeni, dursun bu hayâsızca akın, Doğacaktır sana va'dettiği günler Hakk'ın... Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın" dediği gibi, Amerikan emperyalizmi ve siyonizm, İslam ümmetinin ve tüm özgür halkların birliği ve direnişi ile tarihin çöplüğüne atılacak ve İslam beldelerindeki tüm şeytani müdaheleler kökünden kurutulmuş olacaktır."

KUDÜS GÖNÜLLÜLERİ 

Sosyal medyada paylaş: Facebook Twitter Whtasapp


Hakkımızda

Uluslararası Siyasal Gündemin Kodları - Kudus Analiz | KA kudusanaliz.com


Kudüs Analiz sitesi bir Kudüs Medya AŞ portalıdır
Son Güncellenenler


Network Yazılım